SOUKROMÉ AKCE

Firemní večírek, narozeniny, svatba nebo sešlost starých známých?

Rádi vám na zámečku uspořádáme akci snů. Přejete si degustaci, teplý či studený raut nebo živou hudbu? O vše se postaráme.

Jste menší parta přátel nebo větší skupinka? Vybereme pro vás vhodný prostor, máme totiž celkem tři!

Chcete se dozvědět více? 

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 737 077 868 nebo na e-mailu halady.veronika@seznam.cz

  RYTÍŘSKÝ SÁL

  Naším největším prostorem je Rytířský sál, který pojme 60 osob. Tento historický prostor lze propojit s útulným Barokním sklípkem, kde se pohodlně usadí další 15 hostů. Rytířský sál je ideálním místem pro různé události, jako jsou svatby, přednášky, teambuildingy a večírky.

   Prostornost sálu poskytuje pohodlí při větším cateringu, zejména při volbě teplém rautu. S dostatečným prostorem pro živou hudbu a taneční parket nabízí tento prostor vše, co potřebujete pro zábavu. V chladnějším období podtrhuje atmosféru krb, který je dominantou celého sálu. K dispozici jsou soukromé toalety a kuchyňka.

  SKLEP GRAND VENEUR

  Sklepení zámečku pohodlně pojme až 40 osob uvnitř, v letních měsících je možnost dopronajmou romantickou zahrádku, kde je možnost dalších 40 míst. 

  Místo je vhodné na pořádání firemních večírků a oslavy. Setkávají se zde přátelé, konají se zde větší degustace. Samozřejmostí jsou soukromé toalety, bar se dřezem a malé zázemí. 

  BAROKNÍ SKLÍPEK

  Nejmenším prostorem je Barokní sklípek s kapacitou 15 osob. Je vhodný pro skupinku přátel nebo kolegů, kteří mají zájem o degustaci, popřípadě menší občerstvení. K dispozici jsou soukromé toalety.